Dřevostavby

náš měsíčník se bude postupně stávat i nositelem a propagátorem myšlenek ekologického a ekonomického bydlení, které je sice v rozporu s rozprodáváním zastaralých a v Evropě již odepsaných stavebních postupů a materiálů silnými nadnárodními společnostmi, ale přesto - z důvodů narůstající pozornosti i české populace - se dostává do podvědomí rozumně uvažujících lidí. 
Promyslete se i Vy, jestli je k vytápění domů nutné "zdobit" stěny trubkami a radiátory ústředního topení, jestli musíte stavbu neprodyšně obložit drahými izolacemi (jejichž životnost nedokáže nikdo doložit), jestli z Vašeho domu i přesto "neodchází" množství nevyužitého a draze zaplaceného tepla a jiných energií, když všem nekompromisně - státem kontrolované monopoly - tyto energie jen zdražují a zdražují.

Rovněž falešné informace o tom, že klasická dřevostavba je pouze doménou multimilionářů a zbohatlíků, se snad už brzy rozplyne a konkrétní stavby - i přes odpor některých stavebních úřadů - ve všech regionech ČR, dokážou národu, že historicky, pocitově i technicky je DŘEVO člověku bližší než igelit a polystyrén.
Osoby a firmy, které mohou a chtějí podpoře této myšlenky přispět a nebo se seznámit s možnostmi výše propagovaného bydlení, kontaktujte p. Kyncla, 602/446660, mail: kyncl@tiscali.cz